25-lecie AK DT w parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Barcicach

8 września 2020 roku  POAK parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Barcicach świętował jubileusz 25-lecia istnienia Akcji Katolickiej w diecezji tarnowskiej po reaktywacji. W naszej parafii oddział Akcji Katolickiej został erygowany  7 listopada 1997 r. Uroczystość dziękczynna rozpoczęła się od krótkiej adoracji Pana Jezusa, zawierzenia Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej Matce Bożej, modlitwy do św. Jana Pawła II naszego patrona. Po adoracji uczestniczyliśmy we Mszy świętej której przewodniczył ks. Andrzej Kędryna  – Asystent POAK oraz z ks. Prałat Stanisław Dziekan –poprzedni opiekun. Druga część spotkania odbyła się na plebanii. Oprócz  poczęstunku było wiele wspomnień,  rozmów o aktualnych zadaniach i planach na przyszłość. Ks. Proboszcz dziękował za zaangażowanie w życie naszej wspólnoty parafialnej i życzył potrzebnych łask Bożych w dalszej działalności.

Anna Jakubowska –  Prezes POAK

25-lecie AK DT w parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Barcicach 8 września 2020 roku POAK parafii pw. Najświętszej Maryi Panny Wniebowziętej w Barcicach świętował jubileusz 25-lecia istnienia Akcji Katolickiej w diecezji tarnowskiej po reaktywacji . ( Fotogaleria )