Parafialny Oddział Akcji Katolickiej w Lisiej Górze świętował Srebrny Jubileusz działalności Stowarzyszenia w Diecezji Tarnowskiej dnia 13 września 2020 roku, w niedzielę i dniu upamiętniającym objawienia fatimskie.
                Członkowie Parafialnego Oddziału wraz z pocztem sztandarowym zgromadzili się o godz. 16:00 na Eucharystii; włączyli się aktywnie w liturgię Mszy Św.; na zakończenie Najświętszej Ofiary zawierzyli w duchu wiary i miłości Akcję Katolicką działającą w naszej diecezji Matce Bożej, a także uczestniczyli w procesji fatimskiej do Ogrodu Różańcowego modląc się tajemnicami Różańca Świętego.
                Ks. Proboszcz Stanisław Szałda – Asystent Parafialny AK i Ks. Tomasz Gołąbek koncelebrowali Mszę Św., prowadzili Nabożeństwo Fatimskie i wraz z członkami Parafialnego Oddziału AK oraz zgromadzonymi wiernymi dziękowali Bogu za lata działalności Stowarzyszenia w diecezji i parafii, prosząc za zaangażowanych „…by nie ustawali w ofiarnej służbie dla dobra Kościoła i naszej Ojczyzny…”.

W-ce Prezes POAK w Lisiej Górze
Małgorzata Jakubowska

Świętowanie Jubileuszu 25-lecia Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej w parafii Lisia Góra 13 września 2020 r. (Fotogaleria)