Jubileusz 25-lecia istnienia Akcji Katolickiej w Diecezji Tarnowskiej

Szczęść Boże!
Szanowni Państwo, prezesi Parafialnych Oddziałów Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej.

Przypominam, że przyjmujemy zamówienie na obrazek Jana Pawła II, patrona Akcji Katolickiej w Polsce, który Zarząd naszego stowarzyszenia na posiedzeniu w dniu 13 lutego 2020 roku, zaaprobował jako pamiątkę jubileuszu 25-lecia istnienia Akcji Katolickiej w Diecezji Tarnowskiej. Obrazek wykonany jest na desce, z możliwością zawieszenia na ścianie lub ustawienia na płaskiej powierzchni. Na obrazku widnieje napis: Św. Janie Pawle II – Patronie Akcji Katolickiej w Polsce, módl się za nami, oraz logo naszego stowarzyszenia i dwie daty 1995 – 8 wrzesień – 2020. Z tył na desce zostanie przygotowany napis, który po uzupełnieniu imienia i nazwiska dla kogo wręczamy obrazek, będzie stanowił podziękowanie i wyróżnienie za zaangażowanie na rzecz naszego stowarzyszenia. Całość będzie umieszczona w kartonie koloru niebieskiego. Koszt obrazka to 20 złotych.

W związku z powyższym zwracam się do Państwa z prośbą, aby ostatecznie do 15 czerwca 2020 roku zgłosić (rrybak@op.pl, lub tel. 509024472) liczbę zamawianych przez POAK obrazków pamiątkowych z naszego jubileuszu.

Robert Rybak
Prezes Zarządu AK DT

.

.

Komentowanie jest wyłączone