OGÓLNOPOLSKA PIELGRZYMKA NA JASNĄ GÓRĘ ODWOŁANA

Zgodnie z pismem Pani Prezes Zarządu Krajowego Akcji Katolickiej, zaplanowana w dniach 19-20 czerwca 2020 roku Ogólnopolska Pielgrzymka Akcji Katolickiej na Jasną Górę zostaje odwołana w tradycyjnej formie.

Akcyjne spotkanie na Jasnej Górze odbędzie się wieczorem 19 czerwca 2020 roku w ograniczony sposób. (z całej Polski maksymalnie 40 członków Akcji Katolickiej).

O godzinie 20.00 odbędzie się Msza Święta pod przewodnictwem Biskupa Mirosława Milewskiego Asystenta Krajowego Akcji Katolickiej, a po niej Apel Jasnogórski z rozważaniem naszego Asystenta Krajowego.

Wszystkich członków Akcji Katolickiej już dzisiaj zapraszamy do duchowej łączności poprzez transmisję w TV Trwam.

W sobotę 20 czerwca zachęcamy w miarę możliwości do zorganizowania w naszych parafialnych świątyniach dnia skupienia dla członków POAK z odnowieniem Aktu Zawierzenia Matce Bożej.

Robert Rybak