Niech Jezus Zmartwychwstały błogosławi i obdarza łaskami

Chrystus żyje!
On jest mocniejszy niż to wszystko, co przytłacza nas często swoim ciężarem. Jest mocniejszy niż wszelkie zło, słabość, niewiara, lęk, nienawiść. Mocniejszy niż sama śmierć. On przez swoje zmartwychwstanie objawia się jako Pan pełen mocy i życia. Niech ta wiadomość, o tym, że Jezus powstał z martwych, wiadomość, która leży u samego fundamentu naszej wiary, która zmieniła historię świata, wypełnia radością nasze serce i zmienia nasze życie w tym szczególnym czasie, kiedy z powodu epidemii nie będziemy mogli w pełni przeżywać radość zmartwychwstania.

Te święta głoszą prawdę pełną nadziei i pokoju, że Jezus żyje i że jest z nami jako ten, który daje nam swoje życie i który może nas wyprowadzić z grobów naszych lęków, zniewoleń, smutków, problemów. Dla Jezusa Zmartwychwstałego nie ma takiego kamienia przygniatającego człowieka, który by się oparł Jego mocy.
W imieniu własnym, całego Zarządu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej oraz Księdza Asystenta Jana Bartoszka życzymy doświadczenia tej mocy Jezusa żyjącego i działającego w Kościele. Niech Jezus  Zmartwychwstały błogosławi i obdarza łaską zdrowia, daje siły, pokój serca, radość, ludzką miłość i życzliwość.   

Robert Rybak
Prezes Zarządu AKDT

.

 

.

Komentowanie jest wyłączone