Peregrynacja relikwii świętego Jana Pawła II po Parafialnych Oddziałach Akcji Katolickiej naszej diecezji zostaje zawieszona

W związku z zagrożeniem zdrowia, które może wywołać epidemia koronawirusa, po konsultacji z naszym asystentem diecezjalnym księdzem Janem Bartoszkiem, a także w związku z zapytaniami niektórych prezesów POAK, pragnę poinformować, że peregrynacja relikwii świętego Jana Pawła II po Parafialnych Oddziałach Akcji Katolickiej naszej diecezji zostaje zawieszona. Przygotowane zostanie nowe kalendarium peregrynacji, o czym poinformujemy poszczególne POAK.

Pragnę także poinformować, że odwołana został także w miesiącu marcu br. czwartkowa modlitwa różańcowa Akcji Katolickiej na antenie radia Rdn Małopolska i Nowy Sącz.

Zwracam się do wszystkich zaangażowanych w działalność Akcji Katolickiej w diecezji tarnowskiej, o właściwe zachowanie się i wymaganą ostrożność. Zachęcam do modlitwy różańcowej oraz Koronki do Bożego Miłosierdzia. Nasze intencje kierujmy przyzywając Trójcy Przenajświętszej i Niepokalanego Serca Maryi.

Szczęść Boże!

Robert Rybak
Prezes Zarządu

.

 

.

Komentowanie jest wyłączone