Dzięki zawierzeniu Bogu i modlitwie wyszli z nałogów

Akcja Katolicka w Brzeźnicy zaprasza na swoje spotkania ciekawych ludzi.  Tym razem był to gość całej parafii. Przyjechała do nas z Gdyni, Jolanta Cherbańska.  Jest architektem i propagatorką Sługi Bożego Matta Talbota, który pokonał głęboki nałóg alkoholowy dzięki  modlitwie i zawierzeniu życia Bogu. Napisała o nim książkę, słusznie uważając, że w dzisiejszym świecie jesteśmy zniewoleni wieloma nałogami. O tym opowiadała  20 października 2019r.  na każdej Mszy Świętej, a o godzinie 17.00 pani Cherbańska dała świadectwo swoje i przywołała świadectwa innych, którzy dzięki modlitwie wyszli z nałogów lub wyprosili wyzwolenie na swoich bliskich.

Człowiek we współczesnym świecie opętany jest wieloma nałogami: alkoholizmem, narkomanią, zakupoholizmem , uzależnieniem od Internetu, mediów społecznościowych czy seksu. Tylko od nas zależy, czy chcemy być wolni i jeżeli nie możemy sobie sami pomóc, zwróćmy się do Tego, Który Wszystko Może.