PODZIĘKOWANIE

W imieniu Zarządu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej składam serdeczne podziękowanie Asystentowi Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej ks. Janowi Bartoszkowi i księżom asystentom dekanalnym i parafialnym. Z serca dziękuję za zaufanie jakim Obdarzacie świeckich w naszej diecezji i w swoich parafiach. Dziękuję za Wasze błogosławieństwo, towarzyszenie nam i wspieranie oraz udzielanie wszelkiej pomocy w podejmowaniu misji w Akcji Katolickiej. Dziękuję za to, że możemy iść obok siebie dla dobra Kościoła.

Jako prezes DIAK dziękuję wszystkim członkom Zarządu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej za cały rok pracy i realizację statutowych zadań.

W szczególny sposób z serca pragnę podziękować Wam wszystkim prezesom, a za waszym wstawiennictwem wszystkim członkom AK DT. Wszystkim bez wyjątku serdecznie dziękuję za pracę w minionym roku i za liczne apostolskie działania. Dziękuję za dary waszej modlitwy i za życzliwość.

Robert Rybak
Prezes Diecezjalnego Instytutu Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej