POAK w Grybowie działa na chwałę Panu i ku pożytkowi bliźniego

W miesiącu maju i czerwcu POAK w Grybowie podjął wiele zadań. W maju rozpoczęliśmy kolejny cykl nabożeństw pierwszosobotnich wynagradzających Niepokalanemu Sercu Maryi Panny. Również w tym miesiącu modliliśmy się różańcem w radio RDN – Nowy Sącz.
Z okazji Dnia Matki wspólnie z Scholą parafialną i młodymi mamami z zespołu ,, Nazaret” przygotowaliśmy i poprowadziliśmy dla wszystkich mam z naszej parafii spotkanie modlitewne przy obrazie Matki Przedziwnej Pani Grybowskiej.  Z kolei w czerwcu modliliśmy się różańcem w intencji Kościoła i Ojczyzny oraz o pokój na świecie. To już 26 lat modlitwy, każdego 2-go dnia miesiąca. A z racji pierwszego piątku i nabożeństwa do Serca Pana Jezusa przygotowaliśmy i poprowadziliśmy z Kręgami Domowego Kościoła adorację Najświętszego Sakramentu. Zwieńczeniem naszej działalności było wspólne ognisko z parafialną Carita , na którym podsumowaliśmy z Asystentem kościelnym naszą całoroczną pracę.  A wszystko to dla budowania Królestwa Bożego na ziemi.

Króluj nam Chryste !
Barbara Machaczek