Zaproszenie na Rekolekcje Wielkopostne

„CZŁONKOWIE AKCJI KATOLICKIEJ POSŁANI DO ŚWIATA W CODZIENNOŚCI”, POD TAKIM HASŁEM ODBĘDĄ SIĘ REKOLEKCJE DLA CZŁONKÓW AKCJI KATOLICKIEJ DIECEZJI TARNOWSKIEJ

Z radością zapraszam członków Akcji Katolickiej Diecezji Tarnowskiej do udziału w rekolekcjach wielkopostnych w domu rekolekcyjnym w Ciężkowicach w dniach od 4 do 6 marca 2022 roku. Jako Akcja Katolicka, wierni świeccy, musimy szczególnie dbać o formację, dlatego zachęcam Was wszystkich do udziału w tych ćwiczeniach duchowych.

Rekolekcje dla członków naszego stowarzyszenia wygłosi nasz asystent diecezjalny ks. dr hab. Jan Bartoszek. Już dzisiaj proszę Was wszystkich o modlitwę w intencji księdza rekolekcjonisty i wszystkich uczestników rekolekcji.

Zapisy przyjmowane są w biurze Akcji Katolickiej w poniedziałek, środę i piątek od 10.00 do 12.00, (14 631 73 47). Koszt udziału w rekolekcjach od osoby wynosi 180 złotych. Wpłaty za udział w rekolekcjach można dokonywać na konto AKDT z dopiskiem (za udział w rekolekcjach dla …)

W tym roku będzie także możliwość wziąć udział w rekolekcjach między diecezjalnych, które odbędą się w Krzeszowicach koło Krakowa w dniach od 1-3 kwietnia 2022r. Bliższe informacje o tych rekolekcjach będą podane w terminie późniejszym. Liczba uczestników tych rekolekcji może być ograniczona.

SERDECZNIE ZAPRASZAM

Robert Rybak
Prezes Zarządu AK DT

Komentowanie jest wyłączone